dominykas.JPG

Mėnesio darbuotojas

Mūsų restoranas

“Pirmas blynas” tai socialinis blynų restoranas įsikūręs Vilniaus Senamiestyje

Blynai
Blynai

“Su trupučiu fantazijos, iš blynų galima pagaminti daugybę skanių patiekalų”, neabejojame mūsų šefo mintimis. Kiekvienas “Pirmo blyno” blynas tai mažytis stebuklas Jūsų lėkštėse. Ar teko ragauti blyną, kuris atrodo kaip pica? Makaronų gerbėjus nustebins Tagliatelle blynas su Carbonara padažu.

Renginiai
Renginiai

Ar žinojai, kad kiekvieną mėnesi Pirmame blyne mes vykdome socialinius ir mokomuosius renginius? Galbūt susidomėjai ir norėtum prisijungti į kalbų mainus, kurie vyksta šeštadienio rytais? O gal norėtum į mokslo arba gyvos muzikos vakarą penktadienį? O gal ieškai vietos gimtadienio šventei miesto centre? Mes siūlome ir puikią galimybę – užsisakyti mūsų blynų restoraną kartu su Vilniaus Universiteto planetariumo programa.

Aptarnavimas
Aptarnavimas

Pozytyvus požiūris į darbą, į maistą, kurį kuriame, ir klientą mums labai svarbus. “Pirmas blynas” personalas lankytojus pasitinka ir išlydi su šysena. Kiekvienas apsilankęs čia sulaukia daug nuoširdaus dėmesio. Gali ir nepastebėti, kad čia dirba žmonės su negalia.

Pristatymai
Pristatymai

Tiems, kurie norėtų pasimėgauti šiltais blynais savo ofise – mes siūlome blynų pristatymą. Mes atvežame blynus, blynų šildytuvus ir ingredientus į Jūsų ofisą, paaiškiname kaip naudotis, kad Jūs galėtumėt gardžiai ir sočiai papietauti su savo kolegomis.

Mūsų meniu

Džiugiai pristatome savo sezoninį meniu. “Pirmo blyno” meniu sudaro sūrūs ir saldūs, labai sotūs ir lengvesni blynai su vaisiais, daržovėmis, mėsa, žuvimi ar veganiškais ingridientais. Gaminame didelius 36 cm skersmens blynus, kurie daromi su šviežiausiais produktais. Kiekvienas gurmanas suras sau patinkantį blyną.

1. rašyk mums

info@pirmasblynas.lt

2. skambinkite mums

+370 61793037

3. surask mus

Savičiaus g. 15, Vilnius